// BT Hizmetlerinde GIBIBYTE Güvencesi

Anında ve Etkin Çözümler
GIBIBYTE, Türkiye genelindeki işletmelere anında ve etkin BT destek hizmetleri sunar. Yetenekli profesyonelimizle, işletmenizin BT ihtiyaçlarını hızla ve etkili bir şekilde karşılamak için buradayız.

// GIBIBYTE

7/24 Proaktif İzleme

Sistemlerinizi günün her saati izleyerek, olası sorunları erkenden tespit edip, hızla çözüme kavuşturuyoruz. Böylece işletmeniz kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmaya devam eder.

// GIbIbyte

BT Hizmetlerini Doğru Yönetiyoruz

01
Anında ve Etkin Çözümler
GIBIBYTE, Türkiye genelindeki işletmelere anında ve etkin BT destek hizmetleri sunar. Yetenekli profesyonelimizle, işletmenizin BT ihtiyaçlarını hızla ve etkili bir şekilde karşılamak için buradayız.
02
Yerinde Yardım
Şahsen biriyle çalışmanız gerektiğinde hızlı yanıt veren yerinde destek ekibimizden yararlanın. Şirket içinde yönetilen bir BT departmanının tüm avantajlarını tüm olumsuzlukları olmadan alın.
03
7/24 Proaktif İzleme
Sistemlerinizin gün boyunca izlendiğini, kök nedenlerin tanımlandığını ve ele alındığını ve gizli sorunların büyük sorunlara dönüşmeden çözüldüğünü bilerek rahatlayın.
04
İş Zekası
Servis ekibimize ihtiyaçlarınız ve performansımız hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlayan tescilli İş Zekası panolar sayesinde sınıfının en iyisi bakım alın.
05
Sabit Ücretli Faturalandırma Modeli
Sabit ücretli modelimiz sayesinde, BT hizmetleri için ne kadar ödeme yapacağınızı her zaman bilir ve bütçenizi etkili bir şekilde yönetirsiniz. Sınırsız destek hizmetimizle, her sorununuzda ekstra ücret ödemeden yanınızdayız.
06
Güler Yüzlü Hizmet
Bilgisayar sistemlerinizde çalışırken gününüzü aydınlatmayı önemseyen yakışıklı, arkadaş canlısı ve mafsallı uzmanlarımızdan BT desteğinin keyfini çıkarın. Bir daha asla tatsız bir BT adamı ile sıkışıp kalmayın!
Felaket kurtarma

Görev açısından kritik verilerinizi korumak bizim için önceliklidir. Olağanüstü durum kurtarma çözümlerimizle, verilerinizi güvende tutuyor ve iş sürekliliğinizi sağlıyoruz.

Sanallaştırma

Gelişmiş sanallaştırma çözümlerimizle, işletmenizin verimliliğini artırıyor, sunucu ve veri depolama kapasitenizi optimize ediyoruz. Network altyapınızı güçlendirerek, işletmenizin performansını maksimize ediyoruz.

Güler Yüzlü Hizmet

BT destek hizmetlerimizi, işletmenizin ihtiyaçlarına özel ve kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla sunuyoruz. Güler yüzlü, profesyonel ve çözüm odaklı ekibimizle, BT sorunlarınızı hızla ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

GIBIBYTE ile BT Hizmetlerinde Yenilik ve Güvence

İşletmenizin BT altyapısını güçlendirmek, verimliliği artırmak ve iş sürekliliğinizi sağlamak için GIBIBYTE'ın yenilikçi ve güvenceli BT hizmetlerinden yararlanın. İşletmenizin büyümesi ve başarısı için etkili ve sürdürülebilir BT çözümleri sunuyoruz.