// GIBIBYTE

Hakkımızda

Gibibyte olarak, sektörde 8 yılı aşkın süredir sürekli olarak  “müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına özel, kişiye özel Bulut Çözümleri” sunarak kendimizi kanıtlamış bir kuruluşuz. Tutkumuz ve uzmanlığımız, bizi bulut bilişim sektörünün liderlerinden biri yapmıştır ve bu başarıyı gururla taşıyoruz.

Misyonumuz: Amacımız, hem basit hem de etkileyici: “İşletmeleri, operasyonel verimliliği artıran ve unutulmaz kullanıcı deneyimleri oluşturan ileri teknoloji çözümleriyle donatmak.”. Her bir projemiz, bu misyona olan sarsılmaz bağlılığımızı ve adanmışlığımızı yansıtmaktadır.

Vizyonumuz:
Her ölçekteki işletmelerin, yenilikçi ve gelişmiş çözümlerle teknolojinin gücünden faydalanarak büyümesini ve gelişmesini sağlamak istiyoruz. Geleceğe dair vizyonumuz, müşterilerimizin bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olacak çözümleri sunmaktır.

Müşterilerimizi altyapı ve yazılım yönetim yükünden kurtararak, kullanıcı deneyimlerini geliştirmeye ve işlerini büyütmeye odaklanmalarını kolaylaştırıyoruz.

Değerlerimiz:

  • Bütünlük: Doğru olanı yapma konusundaki kararlılığımızı hiçbir zaman esnetmedik.
  • Yenilikçilik: Durmaksızın ilerlemeyi ve yenilikçi çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz.
  • İşbirliği: En etkileyici başarılarımız, ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte çalıştığımızda gerçekleşiyor.

Çalışanlara her gün en iyi işlerini yapmalarına yardımcı olan dijital çözümler sunuyoruz. İşbirliğini geliştirmek, çalışanlarla etkileşim kurmak veya bir iş sürecini dijitalleştirmek istiyorsanız, teknolojinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak çözümler tasarlıyor ve sunuyoruz.

Teknolojinin, organizasyonlara doğru bir şekilde sunulduğu ve işletmeler tarafından benimsendiği zaman, gerek çalışan memnuniyeti için, gerekse bir şirketin genel başarısı için anahtar olduğuna inanıyoruz. Enerjimizi ve uzmanlıklarımızı, organizasyonlar için hayati önem taşıyan dijital dönüşüm ve bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarına yönelik doğru deneyim, kullanım kolaylığı, katılım ve uzun ömürlülük için tasarlayarak harcamayı seviyoruz.

Araştırmayı, öğrenmeyi, uygulamayı, yeni Teknolojileri deneyimlemeyi ve tecrübelerimizi paylaşmayı seviyoruz. Dijital dönüşüm stratejisinden, kullanıcı deneyimine ve tasarıma kadar her konuda teknoloji ve sanatın küresel uzmanlarla kesiştiği çözümleri konseptten gerçeğe taşıyoruz.

Aldığımız takdirle gurur duyuyoruz. Sadece yarattığımız ürünlerle değil, aynı zamanda bunu mümkün kılan temel ekip çalışmasından da gurur duyuyoruz.

// Nasıl Çalışıyoruz?

Daha İyi Ürünlerin Daha Hızlı İnşa Edildiğine inanıyoruz.

01

Dijital dönüşüm sürecinizde ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi detaylı bir şekilde analiz ediyor ve anlıyoruz. Sunacağımız çözümlerin, işletmenizin beklediği etkiyi ve sonuçları sağlayacağından emin olmak için titiz bir değerlendirme yapıyoruz.

01

Öğreniyoruz

Öğreniyoruz
02

Ekibimiz, işiniz için en uygun ve etkinliği kanıtlanmış metodolojileri benimseyerek, çözümünüzü adım adım inşa eder. Sürecin her aşamasında, hızlı ve esnek bir yaklaşımla gereken değişikliklere ve iyileştirmelere hızla yanıt veririz.

02

Geliştiriyoruz

Geliştiriyoruz
03

Sayısal ve nitel verileri kullanarak, çözümlerimizin beklenen tam iş değerini elde edene kadar sürekli olarak etkinliğini değerlendiriyoruz. Her aşamada, geliştirdiğimiz çözümlerin performansını ölçerek optimize ediyoruz.

03

Önlemimizi Alıyoruz

Önlemimizi Alıyoruz
// GIbIbyte

Bizim Taahhüdümüz Nedir?

Gibibyte olarak, müşterilerimizin bizimle geçirdiği her anın olumlu ve değerli olmasını hedefliyoruz. Bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için, alanındaki bilgi ve becerilerimizi, şirket kültürümüzün temelini oluşturan sağlam değerlerle harmanlıyoruz.

Bugün 15.000’den fazla kullanıcı daha verimli çalışıyor.