// GIbIbyte Bulut Çözümleri

Bulut Teknolojisi ile İşinizi Dönüştürün
Üretkenlik, Güvenlik ve Ölçeklenebilirlik
En son bulut teknolojileriyle işinizi yeni bir seviyeye taşıyın. Dynamics 365, Microsoft 365, Microsoft Azure, Office 365 ve AWS gibi lider ürünlerle optimize edilmiş, kişiye özel bulut çözümlerimizle üretkenliği, siber güvenliği ve ölçeklenebilirliği artırın. 

BT’yi Yeniden Tanımlayın
Mobilite ve Esneklik
BT’nin eski yöntemlerinin zorluklarından ve risklerinden kurtulun. Bulut teknolojisi ile ekibinizin mobilitesini ve esnekliğini artırarak iş süreçlerinizi hızlandırın. 

İşbirliği ve İletişim
Bulut tabanlı güçlü araçlarla işbirliği, mobilite ve iletişimi maksimize edin. Ekibinizin potansiyelini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

Veri Koruma
Microsoft’un birinci sınıf bulut ortamı ile kritik şirket verilerinizi güvence altına alın. Şifreleme ve tekli oturum açma gibi gelişmiş güvenlik araçları ile veri güvenliğini sağlayın.

Esnek ve Maliyet Etkili
İhtiyacınız olanı, ihtiyacınız olduğunda ödeyin. Teknoloji altyapısını yeniden oluşturmak veya güncellemek zorunda kalmadan işinizi hızla ölçeklendirin

Çevre Dostu Teknoloji Çözümleri
GIBIBYTE, enerji verimliliği ve çevresel sürdürülebilirliği ön planda tutarak, işletmelerin çevresel ayak izlerini minimize etmelerine yardımcı oluyor. Yeşil teknoloji çözümlerimizle, iş süreçlerinizi ve gezegenimizi birlikte koruyoruz

// GIbIbyte

Bulutta Neler Yapıyoruz?

Mobilite

Ekibinizi, her yerden ve her cihazdan çalışabilecek şekilde özgür bırakın. Bulut teknolojimiz, çalışanlarınıza önemli şirket uygulamalarına her zaman, her yerden erişim olanağı sağlar, böylece maksimum verimlilikle çalışabilirler.

Ekipler Arası İşbirliği

Çalışanlarınızı, çevrimiçi toplantılar, video görüşmeleri ve gerçek zamanlı belge işbirliği ile daha etkili bir şekilde bir araya getirin. Bulut çözümlerimiz, ekiplerin sorunsuz ve etkili bir şekilde tümleşik dosya paylaşımı ve işbirliği yapmalarını sağlar.

Güvenilirlik ve Ölçeklenebilirlik

Bulut altyapımız, son derece dayanıklı ve güvenilir bir teknoloji ortamı sunar. Kuruluşunuz büyüdükçe, ağ altyapısını sürekli yenilemek zorunda kalmadan kaynaklarınızı kolayca ölçeklendirebilirsiniz.

Donanım Maliyetlerini Azaltın

Teknoloji altyapınız için donanım değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak teknoloji maliyetlerini azaltın. Verileriniz bulutta olduğunda, birkaç yılda bir yeni sunucular satın almanız gerekmez.

Kapsamlı Altyapı Tasarımı

Teknoloji uzmanlarımız, bulut altyapınızı özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlar ve optimize eder. Böylece, sistemlerinizin ve uygulamalarınızın maksimum performans ve verimlilikle çalıştığından emin olabilirsiniz.

Geliştirilmiş İş Sürekliliği

Bulut tabanlı uzak sunucular, iş sürekliliğinizi güvence altına alır. Yerel yedeklemeler başarısız olduğunda bile, buluttaki verilerinize her zaman, her yerden erişim sağlayarak işletmenizin kesintisiz çalışmasını garantileyin.